Aprašymas

Grikiai – daugelio mėgstamos puikaus skonio kruopos

BIORINA siūlomi ekologiški grikiai yra sveiki ir puikaus skonio. Iš jų išvirsite gardžią košę, paruošite apkepus, paplotėlius bei kitus skanius, maistingus ir sveikatai naudingus patiekalus. Juk grikiai sriubose bei troškiniuose puikiausiai pakeičia tradicines bulves ar šiek tiek pabodusius ryžius. Taip pat skanu grikius dėti į salotas, kokteilius ar net iš jų pasigaminti kotletų.

BIORINA ekologiški grikiai puikus pasirinkimas ieškantiems naujų skonių ir bandantiems gyventi sveikiau. Šios grikių kruopos pasižymi švelnia tekstūra bei subtiliu skoniu. Jos puikiausiai tinka ruošti visiems patiekalams, kuriuose naudojami grikiai.

Natūraliai savyje glitimo neturinčių grikių maistinė vertė tikrai neabejotina. Jie yra praktiškai nepakeičiamas baltymų, vitaminų, mineralų, aminorūgščių, skaidulinių medžiagų ir „supermaistu“ vadinamų tokių antioksidantų kaip rutinas, taninas, katechinas, šaltinis. Nuolat vartojamos grikių kruopos gali palaikyti gerą širdies veiklą, taip pat puikiai tinka sergantiems cukriniu diabetu ar besiskundžiantiems virškinimo sutrikimais. Ir, žinoma, ekologiški BIORINA grikiai puikiausiai tinka gliuteno netoleruojantiems žmonėms.

Pasiruoškite sveikus pusryčius, gardžius pietus ir lengvas maistingas vakarienes iš ekologiškų BIORINA grikių kruopų ir džiaukitės sveikata bei energija trykštančiu kūnu.